Üye Ol İndirimi KAP!

Askılı Korse

Askılı Korse Nedir?

Rahatsızlığınız ve fazlalığınızın olduğu bölgeye göre korseyi giyme amacınız değişir. Kadınların genellikle daha zayıf görünmek için kullandıkları bir iç giyim ürünüdür. Doğru bedenin seçilmiş olması, esnekliği, kalitesi önemlidir. Gün boyu üzerinizde olacak olan ürünü en iyi koşullarda taşımanız sağlığınız açısından da önemlidir. İhtiyaca göre korse çeşitleri değişiklik gösterebilir. Askılı korseler bir yandan karın ve midenizi düz gösterirken bir yandan da duruşunuzun daha iyi olmasını sağlayarak fiziğinizi mükemmel hale getirir. Kıyafetlerinizle bütünleşerek güzelliğinizi öne çıkarırlar. Hepgiy'den sahip olacağınız korse çeşitleriyle fit ve estetik görüntünüzün keyfini çıkarın!

Sıralama seçin
Askılı Korse Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Askılı Korse Modelleri

Çeşit çeşit birçok korse arasından askılı korse modelleri en kullanışlılarından biri. Vücudu saran kesimi sayesinle size destek olarak duruşunuzun da düzelmesine yardımcı oluyor. Özel tasarımları sayesinde konfor ve kaliteyi bir arada hissedebiliyorsunuz. 1 - 2 bedene kadar daha ince bir görünüm sağlayan bu modeller uzun süreli kullanımda bölgeyi 1 bedene kadar inceltebiliyor.

Askılı Korse Fiyatları

Gün içerisinde de kıyafetlerinizin içinde kullanabileceğiniz askılı korseler sizi daha rahat hissettirir. Askılı korse kullanımı sayesinde kıyafet seçimlerinizde daha özgür davranabilirsiniz. Şekillendirici korseler, toparlayıcı korseler gibi farklı modellerde bir çok korse mevcut. Askılı korseler duruşunuzu toparlamasıyla da severek kullanacağınız ürünlerden. En uygun askılı korse fiyatlarını hepgiy'de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.