Kız Çocuk Mayo & Bikini

Kız çocuklarının deniz ya da havuzda yüzerken kullandığı mayo ve bikiniler rengarenk karşımıza çıkıyor. Yetişkinlerin mayolarından biraz daha farklı olarak daha renkli ve daha cıvıl cıvıl olan çocuk mayoları, her yaşa özel olarak tasarlanıyor. Siz de yepyeni bir kız çocuk mayosu almak için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir, çocuklarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kız Çocuk Mayoları

Kız çocukları için tek parça halinde üretilen deniz kıyafetleri kullanışlıdır. Mayolar üst bedeni tamamen kapladığı için güneşin zararlı etkilerinden beden üst kısmını korur. Farkında olmadan uzun süre güneş altından kalan kız çocuklarının fazla yanmasını engeller. Kızlar için özel mayo modelleri arasında en fazla tercih edilenler fırfırlı ya da püsküllü mayo modelleridir. Mayo göğüs kısmında ya da uç kısımlarında yer alan bu detaylar ürünün hareketlenmesini ve kendine has özellik kazanmasını sağlar.

Sıralama seçin
Kız Çocuk Mayo & Bikini Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Kız Çocuk Şortlu Mayo

Rahat, kullanışlı ve rengarenk şortlu mayo takımları ile kız çocukları çok şirin... Üçgen ya da klasik bikini üstü ve şort şeklindeki alt mayosundan oluşan bu takımlar farklı detaylar ile modellendiriliyor. Şortlu mayo takımlarında en fazla kullanılan detaylar fırfır ve püsküllerdir. Bu detaylar mayo ile aynı renklerde olabildiği gibi farklı tonlarda da olabilir. Açık ve koyu renklerin zıt uyumu bu detaylarda kullanılarak çok hoş modeller ortaya çıkarılabilir. Şortlu kız çocuk mayoları, plaj, sahil ya da havuz kenarındaki eğlence ve aktivitelerde çocukların daha rahat hareket etmesini sağlar. Bunun için eğlenmek ve spor yapma amaçlı çıkılan tatillerde kız çocukları için şortlu takımların seçilmesi gerekir.

Kız Çocuk Bikini

İki parçalı kız çocuk deniz ürünleri de model ve renk olarak geniş seçeneklerde üretiliyor. Renkli bir hayal dünyası olan kız çocuklarının bu hayallerine uygun tasarımlar arasından seçim yapmak zaman zaman aileleri çok zorlar. Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar için bikinilerde de model çeşitliliği boldur. Kız çocukları için bikini seçimi yaparken aileler renk ve desenlerden önce rahatlığına dikkat etmelidir. Her çocuğun beden ölçüleri ve yapısı farklı olduğundan aileler kendi çocuklarının özelliklerine dikkat etmelidir.

Kız Çocuğu Mayo-Bikini Seçimi

Kız çocukları için mayo-bikini seçerken kilolarının mutlaka göz önüne alınması gerekir. Çocuğunuz normal boyda ve normal kilodaysa her tür deniz kıyafetini kullanabilir. Bu konuda tamamen sizin ve onu zevkine göre bir seçim yapılabilir. Kilolu kız çocukları için deniz kıyafeti olarak tek parça mayolar tercih edilmeli. Bu mayolar göbek kısmını kapatacağı için çocukların kendilerini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Renk olarak koyu renklerin, desen olaraksa uzunlamasına gelen desenlerin tercih edilmesi daha ince görünmeyi sağlayacaktır. Normalden daha zayıf olan kız çocukları için bikini modelleri tercih edilebilir. Uzun boylu ve zayıf kız çocukları için şortlu takımlar, zayıf ama kısa boylular içinse klasik bikini modelleri uygun olacaktır. Renk olarak açık renklerin seçilmesi, zayıf olan kız çocuklarının biraz daha enli görünmesini sağlayacaktır. Henüz yaşı daha küçük olan kız çocukları için mayo ya da bikini seçimini anneleri ya da babaları yapmalıdır. Anne, babalar olarak siz de bu önemli noktalara dikkat edebilir, çocuğunuz için en ideal deniz kıyafetlerini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.