Kargo Bedava

T-Shirt

Erkek giyiminde t-shirt modelleri geniş yer kaplıyor. Ünlü giyim markaları tarafından da ürün çeşitleri arasında yer verilen bu ürünler her tarza ve her beden ölçüsüne uygun olarak üretiliyor. Erkeklerin günlük giyimlerinde sıklıkla kullandıkları t-shirt modellerini Hepgiy.com 'da bulabilirsiniz. Hem kaliteli, hem her zevke uygun bu ürünler arasından siz de kendinize uygun modelleri belirleyebilir, oturduğunuz yerden karlı bir giyim alışverişi yapabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Shirt Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
1 2 3

Erkek T-Shirt Modelleri

Erkek günlük giyimin bir parçası olan t-shirtler, çeşitli modellerde üretilip beğeniye sunuluyor. Hem klasik, hem spor tarza uygun olarak tasarlanıp üretilen bu üst giyim ürünleri, kendi tarzlarına uygun alt giyim ürünleri ile kolaylıkla kombinlenip kullanılabilir. T-shirt modeli seçerken bir kaç önemli nokta göz önünde bulundurulup seçim yapılmalıdır. Bu önemli noktalardan bazıları şu şekildedir...

  • - Boyun uzunluğu: Model seçiminde boyun uzunluğu önemli yer tutar. Uzun bir boyun yapısına sahip erkekler dik yakalı ya da yuvarlak yakalı ürünleri tercih edebilirler. Tam aksine kısa boyun yapısına sahip erkekler ise V yakalı ya da geniş yuvarlak yakalı modelleri tercih etmelidir.
  • - Kilo sorunu: Fazla kilo sorunu olan erkekler seçimlerini bol modellerden yana yapmalıdır. Bu durumun tam aksine zayıf olan erkekler ise seçimlerini hafif bol modellerden yana kullanmalıdır. Normal bir beden yapısına sahip erkeklere ise vücudu tam saran modeller önerilebilir.
  • - Vücut hatlarında dengesizlik: Vücut hatlarında denge sorunu olan erkekler kendi vücut yapılarına uygun modelleri seçmelidir. Örnek vermek gerekirse çok geniş omuzları olan ancak bel kısmı çok ince olan erkekler bu kusurlarını kapatmak için omuzları tam oturan bel kısmı hafif bol olan modelleri tercih etmelidir.
  • - Beden uzunluğu: Üst bedeni alt bedeninden daha uzun olan erkekler üst beden boylarını kısa göstermek için açık renklerde ve enlemesine çizgileri olan t-shirt modellerini tercih etmelidir. Tam tersine alt bedeni daha uzun olan erkekler ise üst bedeni uzun gösterecek diklemesine şeritler ve koyu renklerden oluşan tasarımları tercih etmelidir.

Bu maddelere göre vücut yapınıza uygun modelleri belirleyip en doğru seçimi yapabilirsiniz.

V Yaka Erkek T-Shirt Modelleri

V yakalı erkek t-shirt modelleri, vücudu daha ince ve uzun gösterir. Genel olarak düz renkli, hafif bol ya da tam bedene yapışırlar. Yazlık t-shirt modellerinde daha fazla bu yaka kesimine rastlanır.

Yuvarlak Yaka Erkek T-Shirt Modelleri

Yuvarlak yakalı erkek t-shirtleri bu ürünlerde en fazla üretimi yapılan modellerdir. Spor ve klasik giyime uyum sağlar ve her bedene uygun ölçülerde tasarımı mevcuttur. Düz, tek renk olabileceği gibi desenli ve özel baskılı olarak da hazırlanabilirler. Bazı özel yazılı ya da resimli t-shirtleri hazırlarken genelde bu tip ürünler kullanılır.

Dik Yaka Erkek T-Shirt Modelleri

Dik yakalı erkek t-shirt modelleri daha çok klasik giyim ile uyumludur. Yakası açık olarak iki yana yatırılmış şekilde ya da kapalı olarak dik şekilde kullanılabilir. Kısa boyunlu erkekler için kesinlikle önerilmeyen bu modelleri, uzun boyunlu ve uzun boylu erkekler kullanmalı. Yakalı bazı modellerde ayrıca düğmelere de yer verilir. Bu düğmeleri ilikleyerek ya da açık olarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.