Erkek Çocuk Mayo

Erkek çocuklarının denizde rahat yüzmesi, sahilde eğlenceli vakit geçirirken sıkıntı yaşamaması için özel mayolar tasarlanıyor. Bu mayolar, tıpkı yetişkinlerinki esneme ve su itme özelliği olan ürünlerdir. Erkek çocukları için birbirinden farklı modellerde, desenlerde ve renklerde mayo modelleri için Hepgiy.com kategorilerini ziyaret edebilir, özel ürünlere göz atabilirsiniz.

Erkek Çocuk Mayo

Erkek çocuk mayo modellerinde çeşit çok fazla yoktur. Genel olarak boxer tarzı ya da slip tarzı mayolar erkek çocukları için idealdir. Her iki mayo modelinde de renk ve desen seçenekleri geniştir. Erkek çocuklarının hoşuna gidecek sevilen çizgi karakterler, araba figürleri ya da denizi simgeleyen küçük figürler kullanılabilir. Renk ve desen uyumuna son derece önem verilen bu ürünlerin sağlığa zararı olup olmadığı konusunda da dikkatli olunması gerekir. Mayolar da iç çamaşırları gibi doğrudan ten ile temas eden giyim ürünleridir. İç çamaşırlarından farklı olarak deniz, havuz gibi çok sayıda insanın kullandığı, bakterilerin yer alabileceği alanlarda giyilen bu ürünlerin ekstra hijyenik olması gerekir. Erkek çocuklar için mayo tasarımında yoğun kullanılan renkler mavi, beyaz, yeşil ve sarı tonlarıdır. Bu renklerin hem açık hem koyu tonlarını desenlendirmelerde sıkça görmek mümkün. Bu desenlerden seçim yaparken aileler kendi zevklerinden çok çocuklarının zevklerine önem vermesi gerekir.

Sıralama seçin
Erkek Çocuk Mayo Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Slip Mayo

Slip mayolar, belde bacak başlangıcına kadar olan bölümü kaplayan mayolardır. Genel olarak bel kısmı ve bacak kısımlarında lastik ya da esneme özelliği bulunur. Bu özellikleri rahat hareket etmeyi sağlar. Çok hareketli ve hızlı yüzmeyi seven erkek çocukları için bu tür mayoların tercih edimesi gerekir. Erkek çocuk slip mayolar, zayıf çocuklar için kullanışlıdır. Hafif kilolu olan çocuklarda bacak bölgesi her ne kadar lastikli ya da esnek olsa da sürtme ve sıkma söz konusu olabilir. Bu durumda hareket etmek can yakıcı olabilir. Anne ve babalar çocukları için mayo satın alırken kiloları ve beden ölçülerine göre seçimlerini yapmalıdır.

Erkek Çocuk Boxer Mayo

Erkek çocuk boxer mayo modelleri, renk ve desenleri en fazla belli eden modellerdir. Belin biraz üst kısmından başlayıp bacakların başlangıcından biraz alta kadar uzanan şort şeklindeki bu mayolar, erkek çocuklarının çok rahat etmesini sağlar. Görüntüsü şortları andıran boxer mayolar, mutlaka esneme özelliğine sahip olmalıdır. Aksi halde çocuğun hareketleri sadece mayonun izin verdiği kadar sınırlı olacak, bu da yüzerken ya da eğlenirken kısıtlanmasına neden olacaktır. Boxer mayolar, özellikle kilolu olan erkek çocukları için idealdir. Kalça ve basen bölgesinde rahatlık sağlayan bu modeller görüntü olarak çocukların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır. Koyu renkler ve boyuna desenler ile birlikte bu deniz kıyafetleri erkek çocuklarının olduğundan daha zayıf görünmesini ve kendilerini daha hoş hissetmelerini sağlar.

Erkek Çocuk Mayoları Kumaş Özellikleri

Çocuk ve yetişkin mayolarının kumaş özellikleri birbirleri ile benzer şekildedir. Çocuk mayolarının kumaş özellikleri yetişkinlere göre biraz daha esnek ve daha antibakteriyel olmalıdır. Dayanıklılık, su itme özelliği ve renklerde solma yönleri çocuklar için de yetişkinler için de aynı öneme sahiptir. En çok tercih edilen ve kalitelerinden emin olunan markaların deniz kıyafeti kategorisinde yer alan mayoların genel kumaş özellikleri benzer. Siz de yeni bir mayo satın almadan önce etikette ya da ürün açıklamasında yer alan kumaş özelliklerine kısaca göz atıp seçiminizi standartlara uygun şekilde yapmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.