Kargo Bedava

Pijama & Eşofman Takımlar

Ev giyiminde ya da uyku için kullanılan pijama ve eşofman takımları, en az diğer giyim ürünleri kadar ilgi görüyor. Sürekli hareket halinde olan yeni keşifler yapan çocukların ev içinde hem rahat hem de şık olmasını sağlayan eşofman takımları ve rahat bir uyku uyumalarını destekleyen pijama takımlarını kaliteli markaların güvencesi ile sitemizde bulabilir, çocuğunuzu bu şirin takımlar ile sevindirebilirsiniz.

Sıralama seçin
Pijama & Eşofman Takımlar Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2
1 2

Çocuk Pijama Takımları

Çocuk pijama takımları rahatlıkları kadar şirinlikleri ile de dikkat çekiyor. Kız ver erkek çocukları için değişik tasarımları bulunan bu ürünlerin hemen hemen her rengine rastlamak mümkün. Rahat ve deliksiz bir uyku için yatak takımının yanı sıra çocuğun giyim ürününün de etkisi büyüktür. Çocukların rahat ve deliksiz bir gece uykusu uyuması için tercih edilecek pijama takımlarında olması gereken özelliklerden bazılarına gelin birlikte göz atalım...

  • - Rahatlık çocukların günlük yaşamlarında da uykuları için de önemlidir. Deliksiz bir gece uykusu için ilk olarak rahat edebilecekleri bir pijama takımına sahip olmaları gerekir. Rahatlık için dar olmayan, hafif bol pijamalar tercih edilmeli.
  • - Tamamen pamuklu ya da pamuklu özelliği yüksek olan kumaşlardan elde edilen pijamalar tercih edilmeli. Kışın sıcak tutan, yazın ise nemi emen bu takımlar uyku sırasında çocuğun rahatsız olmasını engeller.
  • - Pijama kumaşlarının antibakteriyel özellikli olması gerekir. Bu kumaşlar ile hazırlanan pijama takımlarının leke ve toz tutmama özelliği vardır.
  • - Renklendirme ya da desenlendirmelerin yapıldığı boyaların cilde zararı olmamalı.
  • - Küçük çocuklar için pijama takımı seçerken giysi etiketlerine de dikkat edin. Ensede ya da bel kısmındaki etiketler uyku sırasında çocukları rahatsız edip uyanmalarına neden olabilir.
  • - Uyku için pijama seçerken çocukların sevdikleri renklerde ve desenlerde ürünlerin seçilmesi onların uykuya olan bakış açısını değiştirebilir. Uyku eğitimine başlanılan dönemlerde erkek çocukları da kız çocukları da sevdikleri pijama takımları ile daha kısa sürede uyum sağlar.
  • - Çocuk pijama takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir diğeri ise yıkama suyu derecesidir. Çok düşük derecede yıkanması önerilen pijama takımlarının tercih edilmemesi gerekir. Bunun nedeni her hangi bir lekelenme ya da kirlenme durumunda düşük ısıda temizliklerinin sağlanmamasıdır.
  • - Eğer mümkünse pijama takımlarını satın almadan önce dikişlerinin kontrol edilmesi gerekir. Sağlam dikişli olmayan takımlar kısa sürede yırtılabilir. Bunun için çok sağlam dikişli hatta iki dikişli pijama takımları tercih edilmeli.

Çocuk Eşofman Takımları

Çocuk eşofman takımları ev içinde ya da dışarıda rahatlık için kullanılabilir. Gün içinde sürekli hareket halinde olan farklı aktivitelerde bulunan kız ve erkek çocukları için bu rahat kıyafetler çok uygundur. Çocuklar için eşofman takımları seçilirken mevsime, cinsiyete ve çocukların kendi zevklerine göre seçim yapılması gerekir. Desen ve renk seçiminde çocukların görüşlerinin alınması onların da çok hoşuna gidecek ve eşofman takımlarını daha severek kullanacaklardır. Kız ya da erkek çocukları için eşofman takımı satın almadan kullanılacak olan ortamın belirlenmesi gerekir. Okul için, spor yaparken kullanmak için ya da evde rahatlık için tercih edilecek takımlar farklıdır. Seçim yapılırken buna dikkat edilmeli, ayrıca kullanılacak mevsim de göz önünde bulundurulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.