Alt & Üst Giyim

Günümüzde bayanlar kadar erkekler de giyimlerine özen göstermekte ve modayı yakından takip etmektedir. Genel giyim tarzına uygun olarak seçimi yapılan alt ve üst giyim ürünlerini farklı şekilde kombinleyerek yepyeni bir tarz oluşturan erkekler, bunu yaparken vücut tiplerini göz önüne almalıdır. Her bedene, her tarza ve her vücut yapısına uygun erkek alt ve üst giyim ürünlerini Hepgiy.com 'da bulabilir, farklı iki ürünü birleştirip kendinize has bir kmbin oluşturabilirsiniz.

Erkek Üst Giyim Ürünleri

Erkek üst giyim ürünleri, yazlık ve kışlık olarak farklılık gösterir. Yazlık ürünler t-shirt, penye, atlet bluz, gömlek şeklindeyken; kışlık ürünler kazak, sweat-shirt, süveter şeklinde sıralanabilir. Birbirinden farklı modelleri ve renk seçenekleri bulunan üst giyim ürünlerini mevsim ve tarza göre seçerek kullanabilirsiniz. Yeni bir üst giyim ürünü satın almadan önce evde bulunan kıyafetlerinizi göz önünde bulundurun. Alt giyim ürünleriniz ile kombinleyebileceğiniz ürünleri ön planda tutun. Genel olarak tercih ettiğiniz ve kendinize yakıştırdığınız tarzda, renklerde üst giyim ürünlerini belirleyin. Yeni modelinizin bu ürünlere yakın olmasına ancak tamamen aynı olmamasına dikkat edin.

Sıralama seçin
Alt & Üst Giyim Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Erkek Alt Giyim Ürünleri

Erkek alt giyim ürünlerinden en fazla tercih edilenleri pantolon, şort ve kaprilerdir. Üst giyim ürünlerinde olduğu gibi mevsim ve tarz ön planda tutularak bu ürünler arasından seçim yapılması gerekir. Alt giyim ürünlerinin satın alınma aşamasında üst giyimin yanı sıra ayakkabı, sandalet ya da terlik modellerinin de göz önüne alınması, uygun modeller tercih edilmesi gerekir. Erkekler alt giyim ürünü seçerken, üst giyime göre daha dikkatli ve özenli olmalıdır. Rahat hareket etmek ve yürümede sıkıntı yaşanmaması için belden bacak kısmına kadar olan bölgenin rahat olması gerekir. Kot gibi kalın kumaşlı ürünlerde buna daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Ne çok bol ne de çok dar modeller kullanım için uygun değildir.

Erkek Giyim Kombin Önerileri

Erkek giyiminde alt ve üst giyim ürünleri ile kombin oluşturmak son derece önemlidir. Bayanlardaki elbise ile tek parça kombinleri, erkekler için söz konusu değildir. Bu nedenle mutlaka ikili şekilde kombinler yapılması gerekir. Erkek giyiminde kombin önerileri olarak şu bir kaç maddeye dikkat ederek kusursuz bir kombin hazırlayabilirsiniz.

  • - Renk uyumu: Bütün giyim tarzları için geçerli renk uyumu önemlidir. Benzer tonlarda ya da zıt renklerin uyumu şeklinde kombinlerinizde renk uyumunu yakayalabilirsiniz.
  • - Desen uyumu: Alt ve üst giyim ürünlerinin her ikisinde desen olması durumunda bu desenlerin birbiri ile benzerliğine dikkat edilmesi gerekir. Örnek vermek gerekirse kare desenli bir gömlek ile desenli kapri kombininde, kaprinin de kare ya da çizgili desenlerinin olması gerekir.
  • - Alt-üst uzunluk uyumu: Erkek kıyafetlerinde uzunluk da kombin oluşturulurken önemlidir. Bu konuyu da örnekle açıklamak gerekirse; uzun gömlek modelleri ile kısa şortları kombinlenmesinin yerine daha uzun olan kapri ya da pantolonların kullanılması gerekli diyebiliriz.
  • - Tarz uyumu: Bu konu özellikle hem spor, hem klasik giyim ürünleri olan erkekler için önemlidir. Kombinleme yapmak istediğiniz alt ve üst giyim ürünlerinin her ikisinin de spor ya da her ikisinin de klasik olmasına dikkat etmeniz uyum için çok önemlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.